Eğitim Bilimleri Enstitüsü

Eğitim Bilimleri Enstitüsü

Doktora ve Tezli Yüksek Lisans Programına Kayıtlı Öğrencilerimizin Dikkatine!

    2016 ve öncesi yıllarda enstitümüze kayıt yaptırmış DOKTORA PROGRAMI öğrencilerinin YETERLİLİK SINAVINA GİRMELERİ VE BAŞARILI OLMALARI için tanınan  azami süreleri  2018-2019 eğitim-öğretim yılı GÜZ dönemi sonunda dolacaktır.

    Öğrencilerimizin ileri tarihlerde mağduriyet yaşamamaları için; YETERLİLİK SINAVINA 31 Ocak 2019 tarihine kadar girmeleri,  başarılı olduklarına ilişkin tutanaklarını Enstitümüze teslim etmeleri aksi taktirde Yönetmelik gereği ilişiklerinin kesileceğinin bilinmesi hususu önemle duyurulur.


  • 2016 ve öncesi yıllarda Enstitümüze kayıt yaptırmış TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI öğrencilerinin azami süreleri  2018-2019 eğitim-öğretim yılı Bahar dönemi sonunda dolacaktır.
  • Yapılan Dosya incelemesinde ders aşamasını tamamlayıp, danışman atanmayan ve/veya tez önerisi getirmeyen öğrencilerimiz olduğu tespit edilmiştir.
  • Öğrencilerimizin ileri tarihlerde mağduriyet yaşamamaları için; Tez Önerilerini en geç 15 Ocak 2019 tarihine kadar Enstitümüze teslim etmeleri hususu önemle duyurulur.

Bu sayfa Eğitim Bilimleri Enstitüsü tarafından en son 10.12.2018 14:38:31 tarihinde güncellenmiştir.